У Львівській опері відбудеться прем’єра рок-опери «Орфей та Еврідіка назавжди»

370

У вівторок, 31 травня, на сцені Львівської опери відбудеться світова прем’єра рок–опери «Orpheus and Eurydiceforever» («Орфей та Еврідіка назавжди»). Автор музичного проекту – український композитор Михайло Брунський.Початок – о 19:00.

 

«Рок-опера «Орфей та Еврідіка назавжди» – це національний музичний продукт, симбіоз музичних стилів– від класику до року та електро», – відзначають творці проекту. Рок–опера «Orpheus and Eurydice forever» – проект, створений під час військових дій в Україні, який відкриє світу ще одну грань української національної сучасної музичної творчості і нагадає, що любов допомагає пройти всі випробування.

Усю багатогранність інноваційної опери глядач відчує завдяки участі в проекті солістів з незвичайними голосами: дискант, тенор-альтіно, бас-профундо, мецо-сопрано та інших. Рок-опера йде у супроводі симфонічного оркестру, академічного хору та гри ді-джея. У проекті задіяно понад 100 віртуозних музикантів.

Український глядач отримає унікальну можливість почути і побачити музичну постановку, яка відповідає світовим канонам у сучасному мистецтві. Постановка має оригінальне музичне забарвлення і новаторську подачу класичного твору. У цьому проекті глядачі зможуть познайомитися з красивою історією кохання, яка пов’язана з одвічною боротьбою світлих та темних сил. І куди ж без непередбаченого фіналу?

Проект здійснено за підтримки БФ «Місія С.О.С» і ДП «Український дім». Продюсер музичного проекту – Олена Брунська.