п`ятниця, 22 вересня

У Львівській обласній раді вимагають відставник уряду Яценюка

Депутати від фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді зареєстрували проект рішення про звернення до Верховної Ради України і Президента України щодо  відставки уряду Арсенія  Яценюка.

«Результатом року діяльності уряду на чолі з Прем’єр-міністром А. Яценюка, який прийшов до влади на крові Героїв Революції Гідності та російсько-української війни, стало зростання комунальних тарифів, урізання соціальних стандартів, намагання розпродати стратегічні та прибуткові підприємства й землю сільськогосподарського призначення, свавілля каральних органів, переслідування політичних опонентів, кидання за ґрати націоналістів-учасників війни та революції, волонтерів. Замість того, щоб вживати дієвих управлінських заходів для реанімації державної економіки та поліпшення якості життя українців, Арсеній Яценюк та його уряд лише імітували реформи, лобіювали інтереси олігархічних кланів, знищували політичних конкурентів.

Міжнародного розмаху набув корупційний скандал з народним депутатом України Миколою Мартиненком ‒ одним з головних спонсорів політичної сили Арсенія Яценюка. Прокуратура Швейцарії звинувачує його компанію «Bradcrest Investments» в отриманні на її рахунок «відкату»  у сумі 15-20% від контракту між держкомпанією «Енергоатом» і чеським заводом «Шкода».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.