У Львівській митниці ДФС запрацював Локальний моніторинговий центр

Від сьогодні, 16.10.2015, у Львівській митниці ДФС розпочав роботу Локальний моніторинговий центр з надання консультацій та роз`яснень щодо проблемних питань митних формальностей з цілодобовим режимом роботи 7 днів на тиждень.

Метою запровадження такого центру є здійснення контролю за процедурою митного контролю та митного оформлення в зоні діяльності Львівської митниці ДФС, попередження вчинення можливих правопорушень, інших неправомірних дій (бездіяльності) з боку посадових осіб Львівської митниці ДФС, а також забезпечення оперативного опрацювання інформації з питань державної митної справи, яка надходить від фізичних і юридичних осіб, вжиття відповідних заходів реагування. За для цього також запроваджено  «гарячу лінію» Львівської митниці ДФС з питань державної митної справи за телефоном ( 032 ) 258-99-69. Вона працює за принципом зворотного зв`язку – оператори не тільки приймуть звернення, але і повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Працюватимуть у центрі працівники, які мають достатній фаховий рівень підготовки та досвід роботи у органах доходів і зборів

Робота Моніторингового  центру також сприятиме  створенню умов для полегшення торгівлі, транзиту, збільшення товарообігу та пасажиропотоку через митний кордон України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.