У четвер, 22 жовтня, у Львові відбудеться грандіозна «Битва Оркестрів»: Львів проти Одеси (фоторепортаж)

Спеціальні гості концерту – вокальний секстет «ManSound»

22 жовтня на сцені Львівської опери відбудеться черговий етап масштабного всеукраїнського проекту «Битва Оркестрів». У музичному шоу-двобої, аналогів якому немає ані в Україні, ані у світі, зустрінуться два оркестри – Львівський академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (художній керівник – Мирослав Скорик; диригент – Євген Крук) і Одеський симфонічний оркестр «Hardy Orchestra» під диригуванням Олексія Андрійчука. Крім того, організатори проекту – концертно-продюсерська компанія «Magic Box» – підготувала для меломанів ексклюзивний сюрприз: спеціальними гостями вечора буде відомий вокальний секстет «ManSound». Початок унікального концерту-змагання – о 19:00.    

Оркестри «INSO-Львів» і «Hardy Orchestra» уже зустрічалися на одній сцені у музичному двобої – у серпні цього року. Тоді «Битва Оркестрів» відбувалася в Одеській опері, і перемогли львів’яни (переможців визначають глядачі, голосуючи опісля шоу своїми квитками). Відтак 22 жовтня у Львівській опері пройде «концерт у відповідь».

Два оркестри, два харизматичні диригенти, талановиті музиканти (зокрема, з «INSO-Львів» грає скрипаль-віртуоз Олександр Божик), голосисті вокалісти (у складі «INSO-Львів» – це Оксана Муха і Олена Корнєєва; у складі «HardyOrchestra» – Тетяна Олександрова та Денис Мельник), дотепні ведучі – дует «НеМачі», якісне технічне забезпечення і, звичайно ж, її величність музика! Музично «Битва» складається із трьох тематичних турів: «Авторські твори», «Українські народні і сучасні хіти» та «Світові суперхіти». А в кульмінації концерту-двобою два оркестри разом виконають один твір, щоправда, при цьому диригенти поміняються місцями!

За задумом творців «Битви Оркестрів», грандіозне шоу побудоване таким чином, що на сцені одночасно перебувають два колективи, а це – понад сто музикантів. Оркестри наче кидають виклик один одному і намагаються здивувати своєю майстерністю та винахідливістю не лише слухачів у залі, а й колег по музичному «цеху». Одне слово, майже тригодинне шоу творитиметься просто на очах у глядачів, руйнуючи усі можливі рамки та стереотипи у сприйнятті симфонічних оркестрів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.