Четвер, 30 листопада

Цього року від Рави-Руської до Брюховичів планують прокласти євроколію

Цьогоріч на Львівщині планують прокласти євроколію від Рави-Руської до смт Брюховичів. У майбутньому цей маршрут повинен сполучати залізницею Львів та Варшаву для пасажирських перевезень. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький — пише Tvoemisto.tv.

«Перший етап робіт на переході Рава-Руська – Гребенне нам вдалося закінчити. Цьогоріч ми плануємо розпочати роботи з прокладання колії від Рави-Руської до залізничної станції у Брюховичах. Надалі цей маршрут повинен сполучати залізницею Львів та Варшаву для пасажирських перевезень між обома країнами. У разі відновлення колії Гребенне – Рава-Руська може стати найшвидшим залізничним сполученням зі Львівщини до Варшави», – сказав він.

У коментарі Tvoemisto.tv заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко зазначив, що минулого року від Рави-Руської до кордону з Польщею відремонтували колію і вокзал, а також відкрили митний пост. 

«Зараз залишається відкрите питання щодо потягу. Він буде польський, і, ймовірно, з трьома вагонами. Надалі планується розробити проєкт суміщеної колії на одних шпалах. Наразі розглядається проєктна документація», – зазначив він. 

Також він додав, що до кінця року планують розробити проєкт щодо сполучення залізницею Львова та Варшави.

Нагадаємо, ще минулого року Львів та Варшаву планували з’єднати європейською залізничною колією. Вартість робіт тоді оцінювали у 100 мільйонів гривень. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.