Понеділок, 22 липня

Цього року у Львівській МТГ свої сто та більше років відзначатимуть 54 мешканці

У Львівській МТГ мешкає 7 чоловіків та 47 жінок, яким у 2022 році виповнюється сто та більше років. Зокрема, 28 довгожителів відзначатимуть свій столітній ювілей, а 26 – 101 та більше років.

Фото – пресслужба ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР — пише Гал-Інфо.

Найстаршій мешканці цього року виповнюється 105 років. А загалом свої 105 років цьогоріч святкуватимуть аж троє осіб. Про це повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР.

Найбільше довгожителів мешкає у Залізничному районі Львова – 14 осіб, у Личаківському районі – 13 ювілярів; у Франківському районі Львова живе 12 львів’ян поважного віку; у Галицькому – 7; у Сихівському проживає 4 особи, яким виповнюється у 2022 році сто та більше років; у Шевченківському районі також мешкає 4 уродинники-довгожителі.

А першою у цьому році свої уродини відзначила Тетяна Федюкова: 23 січня їй виповнився 101 рік.

Усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітатимуть представники міської влади. Традиційно тим львів’янам, яким виповниться по сто років, на день народження з бюджету Львова нададуть одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5 тис. грн, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкуватиме 101 та більше років, – 5 тис. грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.