Вівторок, 27 лютого

Центр легеневого здоров’я у Львові профінансують на 165 мільйонів — Шмигаль

Центру легеневого здоров’я у Львові, де лікують хворих на коронавірус, виділять 165 млн грн з державного бюджету. Про це повідомив у Telegram прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 16 квітня він перебуває із робочим візитом на Львівщині.

Джерело: Суспільне.

Гроші мають виділити упродовж 2021 року. За них, зокрема, капітально відремонтують відділення реанімації та інтенсивної терапії.

“Зараз у лікарні 370 ліжкомісць для хворих на COVID і всі вони забезпечені киснем. За останні 3 місяці кількість таких ліжок з киснем було збільшено майже вдвічі. За попередній рік майже на 50% зросла зарплата лікарів Центру і фактично вдвічі зросла зарплата молодшого медичного персоналу”, — написав Денис Шмигаль.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький, написав у Facebook, що завдяки субвенції з державного бюджету Центр має лабораторне обладнання для діагностики COVID-19.

За його словами, за останній рік в закладі за сприяння держави провели капітальний ремонт приймального, томографічного відділень. Лікарня отримала сучасний комп’ютерний томограф.

Станом на ранок, 16 квітня, у Центрі легеневого здоров’я лікують 252 людей із коронавірусом або підозрою.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.