Троє людей отруїлися вихлопними газами від генератора

Напередодні, 12 грудня, від чергового лікаря міської клінічної лікарні імені Святого Пантелеймона Першого ТМО надійшла інформація про нещасний випадок.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

До лікарні у стані середнього ступеня важкості шпиталізували трьох людей 42, 46 та 26 років. Постраждалі отруїлися чадним газом від робочого генератора, який встановили на території свого дачного будиночка.

В ГУ ДСНС Львівщини наполягають: обов’язково дотримуватись правил пожежної безпеки, щоб генератор не наробив біди! Купуйте лише сертифіковану продукцію в ліцензованих точках продажу.

Основні правила використання генераторів:

  • Генератор можна використовувати тільки на відкритому повітрі на відстані не менше 6 метрів від вікон, дверей та гаражів. НЕ МОЖНА встановлювати у будівлі, тому що під час роботи він виділяє чадний газ, що може призвести до отруєння та летальних випадків.
  • Встановлюйте генератор так, щоб відстань до найближчої поверхні (стіни, вікна тощо) була не менше 6 метрів! Це важливо, бо під час роботи він сильно нагрівається й предмети поблизу можуть спалахнути.
  • Заправляйте генератор тільки на відкритому повітрі й тримайте пальне якомога далі (через ризик пожежі). Перед заправкою дайте генератору охолонути. Пальне, пролите на гарячі деталі двигуна, може спалахнути.
  • Тримайте генератор сухим. Захищайте його від дощу та затоплення. Дотик до мокрого генератора або пристроїв, під’єднаних до нього, може призвести до ураження електричним струмом.

Для додаткової безпеки рятувальники рекомендують встановити у приміщенні детектори чадного газу. Обов’язково придбайте вогнегасник та тримайте його на видному місці.

У разі надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101! Неухильно дотримуйтеся правил пожежної безпеки! Бережіть себе, оточуючих та своє майно!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.