Вівторок, 21 травня

Троє дітей залишаються у лікарні: у львівській школі учень розпилив балончик

У одній з львівських шкіл учень розпилив балончик, імовірно, з перцевим газом, десятеро школярів доставили до лікарні.

Джерело: Еспресо.Захід.

перцевий балончик

Про стан школярів розповів завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії дитячої Лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова Ярема Безніско.

“Десятеро дітей було доставлено до Дитячої Лікарні Святого Миколая після впливу місцевих подразнюючих речовин, а саме, газового балончика. Троє пацієнтів перебувало у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології, де була проведена перша медична допомога – промивання слизових оболонок, інгаляція кисню  з подальшим переведенням у відділення педіатрії”, – розповів він. 

За словами медика,  у трьох дітей були панічні атаки, тож їм надавали допомогу в Центрі ментального здоров’я. Ще чотирьох дітей оглянув педіатр. Усіх сімох відпустили додому. 

Раніше речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська підтвердила інформацію про те, що в одній з львівських шкіл учень розпилив балончик. 

“Інцидент стався 4 квітня. Повідомлення до поліцейських надійшло із однієї зі шкіл про те, що ймовірно розпилили перцевий балончик. Попередньо це – учень 10-го класу. Школярі звернулись за допомогою до медиків. Зараз встановлюють діагноз та кількість потерпілих”, – повідомила Світлана Добровоська.

У соцмережах зазначають, що випадок стався у 91 школі Шевченківського району.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.