Три львівські IT-компанії увійшли до 50 найкращих аутсорсингових компаній світу

Три львівські компанії увійшли до «56 найбільш рекомендованих ІТ-компаній світу». У списку лідерів серед аутсорсингових компаній опинилися ELEKS, N-iX та Intellias, які змагалися із 475 компаніями світу.

ІТ компанія

Про це йдеться на сайті дослідницької фірми, яка укладала рейтинг Clutch, повідомляє zaxid.net.

У список також потрапили харківська компанія IT Svit, київські Ciklum та DataRoot Labs.

Intellias – українська аутсорсингова ІТ-компанія з офісами у Львові, Києва та Одесі. Заснована у 2002 році, компанія встигла реалізувати понад 320 проектів зусиллями 800 спеціалістів, які сьогодні працюють в Intellias. Intellias є сертифікованим партнером Microsoft.

N-iX – це технологічна компанія з розробницькими центрами у Львові, Києві та Кракові, яка працює у сфері створення програмного забезпечення з 2002 року. Компанія спеціалізується на розробці високотехнологічних продуктів для компаній-постачальників ПЗ та технологічних стартапів, що динамічно зростають, на ринках Західної Європи, скандинавських країн та країн Північної Америки.

ELEKS – створена у 1991 році як мале комунальне підприємство і з того часу розрослася до однієї з найбільших ІТ-компаній України. На початку свого існування компанія займалася розробкою власних програмних продуктів для електроенергетичних підприємств. З 1999 року ELEKS Software почав працювати на ринку аутсорсингу, а сьогодні послугами компанії користується понад 200 компаній-замовників у всьому світі.

Незалежна дослідницька фірма Clutch щороку визначає кращі компанії, що надають високоякісний сервіс. Clutch займається збором та опрацюванням відгуків клієнтів про компанії, сервісів якими вони скористались. Ця платформа об’єднує відгуки про ІТ-компанії з усього світу, що дозволяє їй з’єднувати малий та середній бізнес з найкращими агентствами, консалтинг-компаніями, а також компаніями, що займаються розробкою програмного забезпечення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: