п`ятниця, 19 квітня

Траси Львів-Тернопіль і Київ-Чоп з’єднають новою швидкісною ділянкою

В Укравтодорі готують ТЕО та проектну документацію на реконструкцію дороги М-09 на ділянці Львів – Тернопіль, яка стане першою частиною GO Highway, пише відомство.

У межах цього проекту опрацьовується також питання будівництва нової з’єднувальної дороги між трасами М-06 та М-09. Розглядається можливість, що нове шосе буде відгалужуватися від М-06 біля с. Загірці та вливатиметься у швидкісне шосе Львів – Тернопіль біля м. Золочів. Орієнтовна протяжність нової дороги становитиме 20 км.

Таке рішення дозволить зменшити навантаження на трасу М-06 на ділянці Броди – Львів, а водіям, які прямують з боку Рівного в напрямку Львова, – заощадити до 25-30 хвилин часу на кожній поїздці.

Остаточне рішення щодо будівництва нової з’єднувальної дороги між трасами М-06 та М-09 буде прийнято після підготовки ТЕО.

Новий європейський автобан Львів – Тернопіль, який стане першою частиною GO Highway, передбачає реконструкцію 57 км існуючої дороги з її розширенням з 2 до 4 смуг та будівництво 55 км нових об’їзних доріг населених пунктів.

Проект буде реалізовано за кредитні кошти.

Нагадаємо, Львів і Тернопіль віднедавна з’єднані новою, побудованою за сучасними стандартами дорогою, яка не тільки єднає два обласні центри, а й входить до міжнародного коридору Go Highway.

Дорога Львів-Тернопіль © kmu.gov.ua

Дорога Львів-Тернопіль © kmu.gov.ua

Упродовж 2016-2017 років підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь» на протяжності 72,4 км виконала роботи з влаштування основи (ЩПС, укріпленої цементом – 18см), влаштування вирівнюю чого шару покриття (крупнозернистий асфальтобетон – 10см), верхнього шару покриття (ЩМА-20 – 5см).

Тим часом на кільцевій дорозі біля Винник триває будівництво нового з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська на аналогічну дорогу М-06 Київ — Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль — Чоп

Автобан, який назвали «GО Highway», – це новий стратегічний коридор, потенціал якого важко переоцінити. Розвинена інфраструктура між портами двох країн-сусідів допоможе збільшити і товарообіг, і потік пасажирського транспорту.

Загальна протяжність швидкісного коридора – понад 2 тисячі кілометрів. Якщо з польського боку дорога не потребує ремонту, то з українського доведеться вкласти кошти у відновлення дорожнього покриття від Краковця до Південної Пальміри.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: