п`ятниця, 1 березня

У Львові з 1 вересня збільшать кількість громадського транспорту

З 1 вересня у Львові збільшать кількість громадського транспорту на маршрутах

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, в ефірі радіо «Люкс FM», з 1 вересня збільшать кількість громадського транспорту на маршрутах — в середньому на 100 одиниць.

«Станом на сьогодні у Львові діє режим спецперевезень та відновлено пільгове перевезення пасажирів. Також з 1 вересня, у зв’язку з тим, що діти йдуть до школи, ми збільшимо кількість громадського транспорту на маршрутах. Плануємо збільшити приблизно на 100 одиниць. Тобто, якщо сьогодні у нас на рейси виїздить 536 одиниць транспорту, то з 1 вересня на рейси буде виїжджати 634 автобуси.

Також будемо моніторити ситуацію на зупинках, щоб не було перевантаження на той чи інший маршрут», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Заступниця мера нагадала, що відповідно до ухвали сесії ЛМР, школярі мають право безкоштовно проїзду у громадському транспорті Львова. А також студенти оплачують 50% вартості проїзду в електротранспорті.

«Хочу також всіх просити дотримуватися правил карантину, зокрема в транспорті, та заходити в автобуси чи електротранспорт лише в масках. Адже це ваша безпека і безпека ваших рідних», — додала Ірина Маруняк.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.