п`ятниця, 23 лютого

Приватні перевізники закупили для Львова перші екологічні автобуси

Вартість одного автобуса – 30 тисяч євро.

У Львові на початку грудня на маршрути, які обслуговує приватний перевізник ТзОВ «Міра і К», виїдуть нові автобуси Solaris польського виробництва.  Перевізники наголошують, що автобуси є екологічно чистими, які відповідають стандарту Євро-5. 

Як пояснив у коментарі Тvoemisto.tv голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, це автобуси Євро-5 польського виробництва. Вони є низькопідлоговими, тож пристосовані для перевезення людей з інвалідністю.

«Автобуси – газові, екологічно чисті. Газові автобуси у Львові ще не їздять. Перевізник «Міра і К» закупив перших 4 автобуси і на другий тиждень ще приїдуть 4 автобуси. Будемо так програмно замінювати «Еталони» та «Богдани» на низькопідлогові автобуси. Ми взяли напрям на екологічно чистий транспорт», – розповів Іван Велійка.

За його словами, автобуси обладнані системою кондиціонування, у них передбачені 35 місць для сидіння, загальна пасажиромісткість – 70 людей. Вартість одного автобуса – 30 тисяч євро.

Додамо, що ТзОВ «Міра і К» обслуговує маршрути № 8, 33, 25, 27, 11, 14, 7.

Нагадаємо, що троє приватних перевізників Львова – «Міра і К», «Фіакр Львів» і «АТП-14630» зареєструвалися у концерн Екопастранс у серпні цього року. Керівником концерну є Ігор Самардак. Упродовж трьох років вони погодилися закупити 200 електробусів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.