Понеділок, 5 грудня

«Трамвай на Сихів» матиме два маршрути: до центру і до вокзалу

З листопада планують пустити трамвай на Сихів за маршрутом пл. Соборна-кінотеатр ім. Довженка. У планах «Львівавтодору» є відкриття ще однієї лінії – із «Санта-Барбари» до вокзалу.

трамвай електрон

Антон Лягушкін, прес-секретар ЛКП «Львівелектротранс», повідомив: «Трамвай із Сихова на вокзал ходитиме. Терміни залежать від реконструкції площі Івана Франка».

Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор» пояснив: «Питання запуску трамваю із Сихова на вокзал є актуальним. Він міг би вже бути, але це може створити дуже складну коркову ситуацію. Тому плануємо реконструювати площу Івана Франка. Замовником ремонтних робіт буде «Львівавтодор», а виконавця оберуть на підставі тендеру. Наступного року цей маршрут має бути втілено в життя».

Нагадаємо, що директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович повідомив, що на трамвайному маршруті на Сихів буде працювати 13 одиниць техніки. «Орієнтовний інтервал руху трамваїв – 5-6 хв. Графік руху – 06.30 – 22.30 год. Спочатку трамвай курсуватиме від пл. Соборної до кінотеатру ім. Довженка, згодом – до «Санта-Барбари».

Додамо, що «Львівавтодор» планує продовжити рух трамваю до «Санта-Барбари» до 2017 року.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.