ТОП-5 найкращих шкіл Львова за результатами ЗНО

У Львові створили інтерактивний геопортал, де можна побачити інформацію з різних сфер життя міста, серед них – рейтинги шкіл за результатами ЗНО 2016-го року.

ЗНО

Геопортал звіряють з реєстром територіальної громади міста, що відкриває доступ до великої кількості даних. Авторами проекту стали працівники ЛКП «Міський центр ІТ» та компанії SoftPro, над яким працювали сім місяців. Тепер на карті можна побачити, які школи у Львові стали за результатами ЗНО найкращими, а які посіли нижчі місця.

ТОП-5 найкращих шкіл Львова за результатами ЗНО

ТОП-5 найкращих шкіл Львова за результатами ЗНО

До найкращих шкіл міста входять:

– Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. І. Франка став лідером в рейтингу, середній бал ЗНО випускників – 180 балів.
– Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка», з середнім балом  178.3;
– Львівська гімназія «Євшан», з середнім балом 177.2;
– Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка, з середнім балом 176.2;
– Гімназія Львівського університету бізнесу і права, з середнім балом 175.5.

До найслабших за результатами ЗНО шкіл міста ввійшли здебільшого виправні колонії та школи-інтернати, середній бал яких не добирає й 100 балів. Серед них: середня загальноосвітня школа №33, з середнім балом 113, середня загальноосвітня школа №95, з середнім балом 118, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №47, з середнім балом 120, Навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей «Європейський», з середнім балом 123.2, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №49, з середнім балом 123.7

На сайті геопорталу також можна переглянути додаткову інформацію щодо балів ЗНО. Наприклад, кількість учнів-хлопців та дівчат і їх середній бал, а також середній бал з окремих предметів.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.