ТНМК вперше зіграє у Львові концерт із симфонічним оркестром

У вівторок, 24 травня, гурт «Танок на майдані Конґо» уперше привезе у Львів свою ексклюзивну концертну програму «Симфо хіп-хоп» – і львівські меломани, нарешті, почують наживо пісні ТНМК у супроводі симфонічного оркестру «Слобожанський». Концерт відбудеться у Львівській опері. Початок – о 19:00.

«Симфо хіп-хоп» – це наймасштабніший проект «Танків» і  віртуозів із оркестру «Слобожанський». Цей спільний проект розпочався ще у березні 2013 року. Його ініціатором був колишній викладач Фагота – професор Гаррі Артушович Абаджян, художній керівник МАСО «Слобожанський». У 2015 року вийшов «живий» альбом «Симфо хіп-хоп» (подвійний вініл) та однойменний фільм-концерт.

«Симфо хіп-хоп» двічі чули у Харкові, тричі – у Києві. І ось ця програма вперше прозвучить у Львові, на сцені Львівської опери.

–        Готуємо для львів’ян кілька прем’єр, – розповідає один із лідерів ТНМК Фагот (Олег Михайлюта). – Усі оркестрові аранжування зробив диригент оркестру «Слобожанський» Юрій Яковенко. Завдяки йому деякі наші пісні зазвучали настільки самобутньо, що тепер, коли граємо тільки складом ТНМК, відчуваємо, як нам бракує оркестру позаду. Наприклад, пісня «Там, де ти тепер» була зроблена спершу з оркестровим аранжуванням – і звучить напрочуд яскраво. Коли виконуємо її групою, виходить дуже камерно. Пісня «Файна Юкрайна», створена понад 10 років тому, завдяки оркестровому звучанню стала одним із хітів концертної програми «Симфо хіп-хоп». По-іншому у такій подачі сприймаються і «Гранули», і інші наші речі. А пісню «Зроби мені Хіп-Хоп (20 років по тому)» узагалі граємо виключно з оркестром.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.