Понеділок, 27 травня

Тімоті Снайдер опублікував фото військового, що читає його книжку. Ним виявився випускник університету у Львові

Історик Тімоті Снайдер опублікував у соцмережах фото військового ЗСУ, який читає його книжку в окопі. Цей пост від 2 січня набрав 2,5 млн охоплення, близько 37 тисяч уподобань та майже чотири тисячі ретвітів. Цим військовим виявився випускник Українського Католицького Університету у Львові. 

Джерело: Tvoemisto.tv.

Тімоті Снайдер у своєму пості зазначив, що «найвища честь для автора – читач».

«Український воїн в окопі читає книгу Тімоті Снайдера «The Road to Unfreedom». Як виявилось згодом, на фото військовий ― випускник УКУ Олександр Ширшин», – пишуть в університеті.

Олександр Ширшин, випускник магістерської програми з управління неприбутковими організаціями Інституту лідерства та управління УКУ, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня: за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за вірність військовій присязі, зазначають в УКУ.

За кілька днів до 24 лютого 2022 року Олександр підписав контракт в резерв у 80-му окрему десантну-штурмову бригаду. Він відчував, що війна буде і не міг дозволити собі стояти осторонь. Напередодні повномасштабного вторгнення йому зателефонували і викликали в частину. 24 лютого Олександр виїхав на передову лінію фронту, де й захищає Україну і сьогодні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.