Понеділок, 5 грудня

Театр на Сихові запрошує маленьких львів’ян на зимову казку

У грудні театр «Domus», що з жовтня готує вистави й ставить їх на сихівській сцені, відкриє свої двері юним глядачам, для яких актори активно репетирують «не зовсім класичну казку з достатньо класичною музикою». Чим здивує постановка та як працює зараз «Domus», розповіла Наталя Меньшикова, одна з організаторів та режисер театру.

До Дня святого Миколая у театрі, що працює на Сихові з жовтня, готують виставу для маленьких глядачів. «Зараз ми працюємо над казкою. Це буде яскраве костюмоване дійство для дітей з цікавою музикою – нова адаптація за мотивами казок і персонажів Шарля Перро, матеріал для якої підготувала перекладачка з Києва. Намагаємося використовувати в постановці виключно класичну музику – Сен-Санса, Вівальді, Бізе та інших композиторів. Це зробить її ще більш пізнавальною для дітей», –  розповіла Наталя Меньшикова.

Фото з репетиції театру «Domus»

Фото з репетиції театру «Domus»

Відкрити двері театру юним поціновувачам мистецтва планують 10-11 грудня, першими в гостях хочуть прийняти дітей «уразливої категорії»: синів і доньок бійців АТО та переселенців, з багатодітних сімей, вихованців інтернатів. Подивитися казку у перший зимовий місяць запрошують усіх охочих, адже вхід залишається безкоштовним.

Також режисер поділилася оптимістичним теперішнім і майбутнім «Domus»: «Плануємо вийти на те, щоб щотижня показувати вистави для дітей та дорослих, зараз активно напрацьовуємо для цього репертуар». До команди долучаються нові люди: крім тих, хто хоче спробувати себе в якості актора, приходять і ті, хто вже має театральний досвід. Наприклад, нещодавно з ними почала працювати художниця, творчість якої прикрасить та зробить яскравою і цьогорічну зимову казку.

Нагадаємо, «Domus» заснований з ініціативи Наталії Меньшикової та Дениса Федєшова на кошти організаторів та всіх охочих долучитися до створення театру на Сихові. Вистави відбуваються на сцені червоного залу Культурно-освітнього центру імені Довженка.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.