Понеділок, 22 липня

Таки збудують: Козловський збудує навколо Винниківського озера у Львові масштабний відпочинковий комплекс. План забудови

Депутати Винниківської міськради затвердили детальний план території (ДПТ), що передбачає масштабне будівництво довкола Винниківського озера поблизу Львова. Про це йдеться у рішенні міської ради.

Депутат Львівської міської ради Григорій Козловський планує збудувати дитячо-юнацький спортивний табір з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури навколо Винниківського озера поблизу Львова. Про це повідомив 2 березня антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів» з посиланням на детальний план території (ДПТ), який виставили обговорення на сайті міськради Винник.

Навколо озера хочуть вести масштабне будівництво. Згідно з проектом, на ділянці планують звести кілька капітальних споруд: спальний корпус для табору, приміщення санаторію на 200 місць, процедурний корпус, харчоблок табору.

Заплановано облаштування футбольних полів, трас для велосипедного та гірськолижного спорту, підйомник, витяг, пірс, басейн, гелікоптерний майданчик для рятувальної служби, прокат спорядження, вбиральні, відкритий паркінг на майже 600 місць.

План розбудови території довкола Винниківського озера

План розбудови території довкола Винниківського озера

У листопаді 2017 року Винниківська міськрада погодила ТОВ «Краківський Ринок» надання в суборенду 17,32 га для обслуговування Винниківського озера та створення відпочинкової бази ТОВ «Академія Футболу». Одноосібним власником та директором цієї компанії є Григорій Козловський. «Академію Футболу» зареєстрували лише 9 жовтня 2017 року, а вже 10 жовтня гендиректор «Краківського ринку» подав звернення до ради з проханням про суборенду.

Як розповів «НГ. Львів» міський голова Винник Володимир Квурт, «Краківський ринок» не мав можливості інвестувати в оновлення об’єкту, хоча така потреба вже назріла, а тому ділянку дозволили передати в суборенду. За попередніми оцінками, вартість реалізації проекту становить 20 млн доларів.

Судячи з планом будівництва, довкола більшої частини Винниківського озера буде збудовано новий комплекс, а відтак доступ до цієї території буде обмеженим. Окрім академії, тут також має бути облаштована зона відпочинку для всіх охочих.

За словами Квурта, спочатку у міськраді чекають реакції винниківчан, чи підтримають вони «модернізацію» водойми і території навколо. Подати пропозиції та зауваження ще можна до 6 березня.

Нагадаємо, що Григорій Козловський є співвласником відомої будівельної компанії Avalon Inc. Йому належать готелі «Гранд Готель» та «Святослав», а також низка популярних львівських ресторанів. Раніше він анонсував будівництво першого у Львові 90-метрового офісного центру на Сихові, а також найбільшого з існуючих готелів, який планують звести на проспекті Чорновола.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.