Свобода затвердила кандидатів до Львівської облради

Львівська обласна конференція ВО СвободаЛьвівська обласна організація ВО “Свобода” затвердила список кандидатів на вибори до обласної ради. Відповідне рішення було ухвалено 24 вересня 2015 року на обласній конференції ВО “Свобода” під головуванням очільника організації Йосифа Ситника. За рішенням зібрання, першим реєстраційним номером списку обрано бійця “Легіону Свободи”, заступника Голови Верховної Ради України VII скликання Руслана Кошулинського.

Участь у конференції серед инших взяли, зокрема: народний депутат України 7-го скликання, боєць “Легіону Свободи” Маркіян Лопачак, народний депутат України Олег Осуховський, а також член Політради партії Ірина Фаріон.

Маркіян Лопачак повідомив, що не знає, де складніше зараз свободівцям – у цивільному житті чи бійцям, які в складі різних формувань воюють на передовій. “Насправді наша боротьба тільки розпочалася, тому хотілося б побажати всім нам стійкости та віри у перемогу. Вибори будуть складними, і ми маємо триматися разом. Окрім того, необхідно допомагати хлопцям, яких переслідує чинна влада, а також тим, хто служить на сході України”, – зауважив націоналіст.

Своєю чергою, Олег Осуховський зазначив, що влада сьогодні наступає на ті самі граблі, що і Янукович свого часу, вдаючись до політичних переслідувань: “Ви бачите, що зараз робиться. Тривають обшуки у помешканнях наших побратимів, зокрема Юрія Сиротюка. Роблять це, як колись енкаведисти: не зважають на жінок та дітей, не допускають адвокатів. Це називається одним словом – свавілля. Але ми однозначно мусимо вистояти та відстояти інтереси українських патріотів”.

Також до присутніх звернулася Ірина Фаріон, яка зауважила, що свободівське товариство є зараз максимально залежним одним від одного. “Наш мегаінтерес – зберегти нашу політичну силу і знову вийти на найвищу політичну орбіту. Це надважливо, бо иншої політичної сили, яка реально відстоює українські державницькі національні інтереси просто немає. Ми неповторні, ми особливі, ми незламні, ми непідступні, ми не зупинимося перед усякими перешкодами не тому, що це для нас політика, ми не зупинимося, бо наш світогляд, наш спосіб життя”, – наголосила свободівка.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.