Суд залишив без змін вирок провідникам «Укрзалізниці», що вбили пасажирку у потязі на Львівщині

Львівський апеляційний суд виніс вирок двом провідникам пасажирських вагонів у Вагонній дільниці станції Київ-Пасажирський ДТГО «Південно-Західна залізниця» за вбивство слабозорої жінки. Вона прямувала із Києва до Стрия, що на Львівщині. Про це повідомили у пресслужбі суду.

Джерело: ZAXID.NET.

«16-17  грудня 2011 року, перебуваючи при виконанні службових обов’язків, керуючись хуліганськими мотивами, запросили потерпілу в своє службове купе вагону, де копіювали з її телефону музику, пригощали кавою та сигаретами та дізналися достатні відомості про неї», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, провідники ДТГО «Південно-Західна залізниця» спонукали пасажирку до інтимної близькості, а отримавши категоричну відмову, злякалися, що про це стане відомо її товаришу-правоохоронцю, який мав її зустріти. Тому чоловіки вирішили її вбити.

«Відтак, запросивши потерпілу в робочий тамбір пасажирського вагону поїзда, провідники відволікли увагу дівчини, нанесли металевою кочергою удар в голову та викинули її з вагону у міжколійний простір. Внаслідок цього, потерпіла померла від отриманих численних травм, несумісних із життямПісля вчинення вбивства, провідники викрали з купе все особисте майно потерпілої», – зазначили в суді.

Провідників засудили на 13 та 14 років позбавлення волі на підставі ч.5 ст. 72 КК України. Зокрема задоволено частково цивільний позов потерпілих родичів загиблої. Постановлено стягнути з Державного територіально-галузевого об`єднання Південно-Західна залізниця 200 000 грн. та 100 000 грн. завданої моральної шкоди. Інший цивільний позов залишено без розгляду. Вирішено питання із судовими витратами та речовими доказами.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.