Вівторок, 26 вересня

Суд дозволив демонтаж “алкогольних” вивісок у Львові

Львівський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційні скарги виконкому ЛМР та КП «Адміністративно-технічне управління» на постанову Львівського окружного суду щодо Порядку розміщення МАФів (вивісок) у м. Львові, чим, фактично, дозволив демонтувати вивіски, що містять слово “алкоголь”.

Суд дозволив демонтаж “алкогольних” вивісок у Львові

Порядок передбачає обов’язкову процедуру виготовлення та погодження з мерією паспортів розміщення вивісок, а також процедуру їх демонтажу, інформує кореспондент сайту 032.ua із посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Як кажуть у міській раді, дотримання загальних вимог до вивісок (кольору, розміру, матеріалів тощо), зазначених у Порядку розміщення малих архітектурних форм, дозволить впорядкувати їх встановлення та запобігатиме перенасиченню фасадів будівель у Львові конструкціями.

З їх слів, це також сприятиме збереженню автентичності пам’яток архітектури та історичного середовища загалом.

Слід додати, що епопея з вивісками почалася ще у березні цього року, коли міський голова Андрій Садовий видав доручення щодо демонтажу вивісок, у яких згадується алкоголь. З того часу міське «Адміністративно-технічне управління» демонтувало 71 вивіску та 6 рекламних конструкцій зі словом “алкоголь” по Львову.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: