Вівторок, 26 вересня

Стрий погодився приймати львівське сміття

Перші 80 тонн відходів вже вивезли на місцевий полігон

Полігон у Стрию почав приймати сміття зі Львова. Про це сьогодні, 21 червня, під час апаратної наради у Львівській міськраді заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами мера, 80 тонн твердих побутових відходів до Стрия доставив перевізник «Спецавтотранс-Львів». Сміття вивезли з майданчиків у Франківському районі Львова. Андрій Садовий не уточнив, скільки тон сміття на день прийматиме Стрий.

«Є позитивні рішення. Після довгих розмов Стрий сьогодні прийняв перші машини з ТПВ — це 80 тонн перевізника «Спецавтотранс» з Франківського району», — сказав Андрій Садовий.

Саме у Франківському та Сихівському районах Львова — найгірша ситуація із вивезенням сміття. Так у Сихівському районі сміття не вивезене із 193 майданчиків, у Франківському — із 134.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, Львів платить понад 1000 грн за кожну тонну сміття, яку вивозить.

Нагадаємо, що сьогодні міська рада Миколаєва погодилась щодня приймати 40 тонн львівського сміття. А раніше Львівська міська рада опублікувала 495 звернень до органів самоврядування області щодо прийняття ТПВ, з яких отримала лише дев’ять схвальних відповідей. У відповідь на звернення міського голови Львова Андрія Садового зупинити «сміттєву блокаду» міста 19 червня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав представників місцевого самоврядування допомогти Андрію Садовому, якщо він попросить прийняти львівське сміття на своїх муніципальних полігонах.

Станом на 21 червня у Львові накопичилось понад 10 тис. тонн сміття.

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.