Старий термінал львівського аеропорту знову запрацює

Сюди прилітатимуть літаки компанії «Мотор Січ» з Києва, а згодом – чартери.

З 24 червня старий термінал міжнародного аеропорту «Львів» обслуговуватиме приліт рейсів №MSI263/MSI265 авіакомпанії «Мотор Січ» Київ (Жуляни) – Львів.

Про це йдеться на сторінці львівського аеропорту у Facebook, пише Твоє Місто

Вхід з перону, зазначають в аеропорту, відбуватиметься через двері, суміжні з ВІП-залом у лівому крилі будівлі.

«Старий термінал довго пустував, але зараз отримує нове життя. Ми давно планували використовувати його за призначенням.

І зараз він нам чудово став у пригоді для полегшення роботи у період пікових навантажень, обслуговування чартерних та спеціальних рейсів, які виконуються малою бізнес-авіацією», – каже гендиректорка аеропорту Тетяна Романовська.

Вона додає, що чартери термінал почне обслуговувати за 2-3 тижня. Зараз старий термінал використовується для обслуговування спеціальних та ВІП-рейсів.

Його переобладнують для роботи з внутрішніми перевезеннями.

«Наразі у терміналі «А» є лише дві стрічки для видачі багажу: по одній для міжнародних та внутрішніх рейсів. Таким чином, перемістивши частину пасажиропотоку у старий термінал, вдасться використати обидві з них для обслуговування міжнародного сполучення», – пояснюють в аеропорту і додають, що готуються запустити ще одну багажну стрічку та збільшити довжину тих, що є.

Додамо, що цього року, крім відновлення старого терміналу, запланували збудувати зовнішні інженерні мережі нового терміналу, вартість яких обійдеться у 62 млн гривень, реконструювати аеродром за 158 млн гривень та збудувати новий аеровокзал за 67 млн гривень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.