Понеділок, 22 липня

Станцію “Львів” визнано найкращою за показниками 2014 року

Позакласна сортувально-пасажирська станція Львів Львівської залізниці Позакласна сортувально-пасажирська станція Львів Львівської залізниці перемогла у галузевому змаганні серед великих сортувальних станцій Укрзалізниці. Здобути першість, кажуть працівники станції, вдалось за рахунок перевиконання виробничих показників та формування додаткових вантажних поїздів.

Минулоріч працівники станції вперше почали формувати додаткові вантажні поїзди, в середньому це 100 додаткових потягів на місяць. Разом із  основними показниками високої якості роботи та відсутністю випадків травматизму на підприємстві, це дозволило станції Львів здобути першість, а разом із перехідним прапором Укрзалізниці, отримати і фінансову винагороду за відмінну роботу.

«Позакласна сортувально-пасажирська станція Львів входить у ТОП-15 найважливіших станцій Укрзалізниці, — зазначає головний інженер департаменту управління рухом Укрзалізниці Василь Капшай. — Вона забезпечує міжнародне, далеке та приміське пасажирське сполучення, а також формує щодоби майже півсотні вантажних потягів. Ми побачили ініціативу у роботі і хороше виконання виробничих показників. За цим усім стоять люди, які забезпечують перевізний процес, удосконалюють технологію. Такий колектив заслуговує заохочення».

Довідково. Щодоби станція Львів відправляє і пропускає зі зміною локомотивів у середньому 49 вантажних поїздів. Сформовані потяги зі Львова розходяться у 14 основних напрямках на схід та північ. Особливістю станції є те, що вона виконує і пасажирську роботу: щодоби для посадки і висадки пасажирів залізничники подають 78 пасажирських та приміських поїздів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.