Стало відомо, хто управлятиме заарештованними активами «Моршинської»

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) назвало управителя для арештованих корпоративних прав IDS Ukraine. Корпоративними правами управлятиме компанія «Карпатські мінеральні води», власником якої є Сергій Устенко. Про це повідомляє forbes.ua. Додамо, що група компаній «Карпатські мінеральні води» планують збудувати ще один завод на Львівщині, який вироблятиме 230 мільйонів пляшок води на рік.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Компанія «Карпатські мінеральні води», за даними YouControl, належить Сергію Устенко. Виручка компанії у 2021 році становила 112 млн грн. Зокрема, АРМА передає в управління компанії завод «Оскар» і дистрибуційну компанію DS, яка входить до групи IDS Ukraine. В АРМА повідомляють, що після проведення оцінки арештованих корпоративних прав із «Карпатські мінеральні води» буде укладено договір управління. 

Компанія «Карпатські мінеральні води» працює на українському ринку понад 15 років. Вона виробляє мінеральну воду під торговою маркою «Карпатська джерельна», солодкі газовані напої «Фруктова Джерельна» та «Соковинка», а також енергетичний напій «Dragon». 

Нагадаємо, 9 лютого АРМА оголосило конкурс із відбору управителя для заарештованих українських активів групи компаній IDS Borjomi, яка виробляє та реалізує мінеральну воду, зокрема, під ТМ «Моршинська». Конкурс повинен був  тривати до 22 лютого. Однак, в компанії вказали на недостатні строки для підготовки до конкурсу і неповний список активів. Після чого інвестиційна група Dragon Capital закликав Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) зупинити вже оголошений та запустити новий конкурс на управителя активів групи компаній IDS Borjomi. У компанії заявили про порушення в його проведенні. Загалом документи для участі у цьому конкурсі подало десять учасників, одна з компаній подала документи після закінчення дедлайну. 

Додамо, що Шевченківський районний суд Києва 11 листопада 2022 року ухвалив рішення передати в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА) торговельні марки та промислові зразки, зареєстровані за ПрАТ «Моршинський заводмінеральних вод «Оскар». Цій компанії належить, зокрема, бренд «Моршинська».

Окрім того, ще у червні 2022 року суд заарештував акції та кошти на суму 53,4 млн грн у компанії з виробництва та реалізації мінеральної води, яка належить російському олігарху Міхаілу Фрідману. В Україні Фрідман з партнерами Германом Ханом та Пьотром Авеном володіє компанією IDS Group Ukraine. На ринку, крім того, що компанія є ексклюзивним імпортером води «Боржомі» в Україні, вона представлена низкою брендів, зокрема, водами «Моршинська» та «Миргородська». 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.