Стало відомо, чи буде цьогоріч ковзанка на площі Ринок

Щороку у Львові на площі Ринок відкривали сезонну зимову ковзанку. Проте цьогоріч, як і в 2022 році, ковзанки перед Ратушею не буде. Про це Tvoemisto.tv повідомили у Львівській міськраді.

Цієї зими відвідати ковзанку можна буде у торговому центрі «King Cross Leopolis». Загальна площа натурального льодового покриття становить понад 800 кв. метрів. Тривалість сеансу становить 45 хвилини. Найбільша ковзанка у Львові розташована у спортивно-розважальному центрі «Медик». Ще одну нову ковзанку з панорамою відкрили у Винниках у відпочинковому комплексі Emily Resort.

Зазначимо, що декілька років поспіль зимову ковзанку у Львові облаштовувала ТзОВ «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи (ВІІКОС)». Згідно з даними Youcontrol, компанія зареєстрована у Львові і займається організацією видів відпочинку та розваг. Натомість Галицька районна адміністрація мала забезпечити прибирання території навколо ковзанки, дотримання санітарних норм допустимого шуму та надання невідкладної медичної допомоги у період роботи ковзанки.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.