Стала відома нова вартість абонементів на електротранспорт у Львові

742
трамвай львів львівелектротранс

У Львові планують затвердити нові ціни на абонементи на проїзд у міському електротранспорті. Вартість абонементів зросте, але не так радикально, як пропонували в «Львівелектротрансі». Окрім того, з’являться триденні абонементи, розраховані на туристів і гостей міста.

трамвай львів львівелектротранс

У п’ятницю, 29 вересня, виконавчий комітет ЛМР має розглянути питання про затвердження вартості абонементів на електротранспорт. Як стало відомо, пропонуються наступні ціни: загальний місячний абонемент – 120 грн, пільговий місячний (студентський та учнівський) – 60 грн, пише zaxid.net.

Крім того, пропонується місячний абонемент для підприємств, установ та організацій вартістю 180 грн та триденна проїзна картка вартістю 40 грн.

Нагадаємо, що нові ціни на абонементи ще має затвердити виконавчий комітет Львівської міськради, засідання якого заплановане на 29 вересня.

Зараз загальний місячний абонемент на два види електротранспорту (трамвай/тролейбус) коштує 100 грн, пільговий – 50 грн. Тобто вартість абонементів зросте лише на 20%, хоча раніше «Львівелектротранс» пропонував підвищити вартість загальних абонементів до 230 грн. Однак таке різке можливе зростання вартості абонементів розкритикували користувачі соцмереж та члени громадської ради при управлінні транспорту ЛМР.

Після цього на сайті міськради провели опитування про те, скільки львів’яни готові платити за абонемент на електротранспорт. В опитуванні переміг варіант «не більше 150 грн на місяць», а в «Львівелектротрансі» пообіцяли врахувати результати опитування.

Нагадаємо, що звичайні квитки на львівський електротранспорт зросли з 1 вересня на 50% – до 3 грн/одна поїздка.