п`ятниця, 14 червня

Справа про левандівського ґвалтівника досі затягується в суді

У Львові досі тривають чергові судові засідання стосовно зґвалтування 12-річного хлопчика, що мало місце ще в 2020 році

Про стан справ повідомила матір потерпілого Софія Яцків, передає “Еспресо.Захід“.

Вона розповіла про хроніку подій за останні три місяці.

“11.11.2022 – не було адвоката Стеха, тому розглядали тільки продовження запобіжного заходу; 25.11.2022 – знову не було адвоката Стеха, тому засідання перенесли; 02.12.2022 – адвокат Стех прийшов, але Мартинюк відмовився від його послуг. Розглядали цілу стопку клопотань, і наприкінці сторона обвинуваченого витягнула якесь “козирне” клопотання, яке унеможливило прийняття рішення по цих усіх клопотаннях. 19.12.2022 – засідання перенесли з нашої вини, не зміг приїхати наш адвокат; 29.12.2022 – цілий день був ракетний обстріл, було чути вибухи, зникло світло, зв’язок, було не до судових засідань. 04.01.2023 – розглядали речові докази, потім було прийнято рішення по усіх клопотаннях. Суддя оголосила про перехід до наступного етапу судового розгляду – дебатів. 27.01.2023 – засідання було перенесено через неявку адвокатів Огорілка і Пащука. Перший ніби-то захворів, другий був не готовий до дебатів. Сьогодні – в адвоката Пащука ніби-то захворіла дитина на бронхіт, тому він не прийшов. Обвинувачений “відмовився” від послуг (насправді відправив в тінь) адвоката Огорілка. Буде новий адвокат. Засідання перенесли, – написала Софія Яцків.

Наступне засідання призначено на 17 лютого, 14:30.

  • Нагадаємо, злочин стався 18 червня 2020 року. 18 літній підліток заманив 12-річного хлопчика у безлюдні хащі Левандівки, одного зі спальних районів Львова, та зґвалтував. Батьки потерпілого Олег та Софія Яцківи відразу забили на сполох, а друзі жертви допомогли ідентифікувати імовірного злочинця. Його було оперативно затримано цього ж дня.
  • Після опізнання, 20 червня Залізничний рай­суд Львова обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 60 діб без права внесення застави.
  • На початку серпня експертиза визнала ґвалтівника осудним.
  • Суд не раз переносили, у тому числі, і через проблеми із технікою.
  • 17 грудня справі заслухали експертів.
  • 2 червня у справі левандівського ґвалтівника змінився адвокат, а 11 серпня заслухали другого понятого з упізнання.
  • 7 жовтня, після двомісячної перерви відбувся суд у цій справі
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.