Четвер, 30 листопада

Спартак (Олександр, Саньок, Шурік) Суббота не перший шахрай такого рівня і масовості в сучасній історії України.

Інтерактив (якщо хочете можна пропустити)

Але перед тим як перейти до основної частини фото квест.

Що ви бачите? Поважну людину. Напевно?На фото до речі Віктор Ющенко.

Андрій Слюсарчук і Віктор Ющенко.

 

А тут?

Андрій Слюсарчук

 

Вступ

Андрій Слюсарчук більш відомий як доктор Пі. Прославився через численні програми на телебачені як геніальний шахіст з феноменальною пам’яттю. Це тільки вершина брехні. Тому що він ще й був геніальним нейрохірургом.

Був?

Біографія (спойлер: вигадана)

Народився в 1971 році у Вінниці.

Мати-педіатр

Батько-кардіохірург

Та й сам Андрійко теж “геніальний” наприклад в 12 років за протекцією Євгена Чазова (советський і пізніше узький кардіо хірург) вступив до Московського медінституту ім. Пирогова.

В 18 років закінчив і був відправлений зразу на аспірантуру минаючи інтернатуру. Ну звісно ж він же такий геніальний. Прям як Спартак Четвер який вступив в інститут в 15 років.

Ремарка:

Якою би не була б геніальна людина навчання на лікаря довге і важке без оминання етапів в цьому навчані. Тому що лікарі працюють з людьми й помилки тут можуть коштувати занадто дорого. Всі люди помиляються якими б геніальними вони б не були б. Тому що велику роль грають не тільки знання, а і практика. Для цього й існує інтернатура де випускники мед. закладів працюють під наглядом досвідчених лікарів. А доктор Пі встигнув нашкодити багатьом своєю “лікарською практикою”

Інші захопливі факти ви можете прочитати на вікі, а тепер моє улюблене.

Рекорди й шахи:

Хочеться відзначити що людина була рекордсменом книги рекордів України в категорії запам’ятовування інформації й у 2006 році встановив рекорд й запам’ятав 5 100 чисел за 117 секунд. А ще намагався встановити рекорд запам’ятовування числа пі, але книга рекордів Гіннеса не прийняла цей рекорд, тому що не змогла бути присутньою при його встановленні.

Рекорд належить китайцю Лю Чао, який зміг запам’ятати 67 890 знаків.

Саме моє улюблене це те що він перша людина яка обіграла шахову програму Rybka 4.

Звісно це було шахрайство.

Висновок

Такі як доктор Пі чи Спартак Суббота будуть з’являтися. Все-таки люди люблять ушима, а такі як вони люблять брехати й не мають меж. Хоча чим думав Наполеон Понеділок коли вирішив займатися жертвами зґвалтування і серійними вбивцями. Напевно хотів, щоб звучало те чим він займається більш захопливо інакше в нас не просто шахрай, а і психопат.

Олександр Суббота без сумніву харизматичний і він приваблює б’ючи в болючі точки людей як, наприклад проблеми з батьками, але в нас проблеми з критичним мисленням, тому що за пару днів на мене вилилося багато тік токів про те що він гарний спеціаліст і диплом не такий важливий.

Диплом не важливий коли ти кладеш плитку в ванній, але коли ти працюєш з людьми і їх хворобами ти маєш пройти не тільки навчання, а і довгу практику під наглядом досвідчених лікарів. І тільки тоді з’являється доступ до власної практики.

Я би міг говорити про проблему ЗМІ в Україні, але якісна журналістика тільки зароджується. Більше дивує коли людям дають повну інформацію, а вони не хочуть вірити в це все. І це виглядає як секта.

І якщо ви думаєте що така сліпа віра у своїх ідолів є тільки в Україні. То просто згадайте те що у світі просто існує категорія недоторканих як зірки. А фанати просто помішані на своїх ідолах як свого часу язичники. Чи сучасні віряни. Хоча для більшості віра це просто для галочки. Ну батьки були наші християни й святили паску і ми будемо. НАПЕВНО?

Але люди не можуть жити без таких ідолів. Які покращують їх життя даючи прості істини. Хоча більшість зірок це музиканти, актори й інші. І люди самі створюють собі ідолів. Романтизують і ідеалізують. Тому що людям потрібні орієнтири та цілі.Саме дивне що я бачив це інстаграм акаунт фанатки Олега Віника де тільки фото Віника, а там було десь до двох тисяч. Добре що аватарка була хоча б її. Але активність і поведінка деяких фан-баз не просто дивує, а скоріше лякає.

Ну що ж чекаємо коли Спартак Суббота змінить ім’я на Американо Травень і заявить про свій зв’язок з богом та почне проповідувати. Ну, а я вам раджу серіал про американських телевізійних проповідників. Тому що він не перший такий і не останній на жаль брехун.

Картинка з посилання

Праведні Джемстоуни

Серіал «Праведні Джемстоуни / The Righteous Gemstones» (2019- ).  Це повна сатири і абсурдистського гумору історія про всесвітньо відому і потворно багату родину телевізійних проповідників Джемстоунів.

З любов’ю

Васка С.Т.

(я вам брехунькаю це насправді псевдонім)

Джерело: Друкарня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.