Понеділок, 27 травня

Сотні тисяч гривень на прилади нічного бачення для ЗСУ: у Львові відбувся благодійний аукціон

В суботу, 16 липня, у Львові відбувся благодійний вечір ГО “Допоможи фронту”, на якому продавали картини українських художників.

 
 
 
 
Про це повідомляє “Еспресо.Захід“.

Понад 60 картин сучасних українських художників виставили на благодійному аукціоні волонтери громадської організації “Допоможи фронту”. Стартували роботи від двох до сорока тисяч гривень. Кошти спрямують на прилади нічного бачення для військових Збройних сил України.

“Ми збирали на прилади нічного бачення, – розповідає керівниця ГО “Допоможи фронту” Галина Мороз. – Вони дуже потрібні військовим. Це індивідуальний пристрій, оскільки кріпиться на каску. Їх потрібно дуже багато на фронті, особливо медикам, водіям та розвідникам”.

Наразі волонтери кажуть лише про приблизні результати благодійного аукціону. А це близько 800 тисяч гривень, на які можна купити щонайменше десять приладів нічного бачення.

“Ми запрошували багатьох художників та скульпторів до аукціону, – додає Галина Мороз. – Багато зголосилися і дали свої роботи. Відтак нам вдалося продати понад 90% картин. Перед аукціоном до нас зголошувалися ще митці. На жаль, їх картини ми не змогли вчасно підготувати”.

Волонтери зазначають, що багато картин не потрапило на аукціон, а тому невдовзі будуть проводити новий.  

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.