Сьогодні на Львівщині припинять курсувати усі приміські та міжміські маршрутки

Заборона вступає у силу о 12:00

У середу, 18 березня, на Львівщині припиняється перевезення пасажирів приміськими та міжміськими маршрутками. Така норма почне діяти з 12:00. Медичним закладам та підприємствам, які продовжують роботу у час карантину, радять укладати спеціальні угоди з перевізниками про перевезення працівників на роботу і з роботи, пише zaxid.net.

17 березня Львівська ОДА на основі постанови Кабміну скерувала перевізникам лист «щодо тимчасового припинення перевезення пасажирів автомобільним транспортом приміського та міжміського (внутрішньообласного) сполучення». Відповідно до цього листа, з 12:00 18 березня до 3 квітня 2020 року перевізників зобов’язали припинити обслуговування приміських та міжміських автобусних маршрутів.

Начальник управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА Тарас Оприск пояснив, що медичним закладам та підприємствам, які продовжують роботу у час карантину, пропонують укласти окремі угоди з перевізниками про довезення працівників на роботу та з роботи. На зразок, як довозять своїх працівників підприємства Fujikura, Bader.

Зі слів Тараса Оприска, такі угоди рекомендують укласти медичним закладам, Укрпошті, також продуктовим мережам, ДСНС, поліції. Щодо того, хто оплачуватиме такі послуги, Тарас Оприск пояснив, що це буде так, «як кожен домовиться».

Посадовець не виключає транспортного колапсу на Львівщині вже 18 березня, оскільки ще вранці люди зможуть доїхати на роботу громадським транспортом, а назад вже ні. Обіцяє, що угоди з перевізниками для бюджетної сфери укладуть якнайшвидше.

Про припинення курсування приміських та міжміських маршруток з 18 березня повідомив директор ТОВ «Львівське АТП-14631» Андрій Дума. «З 18 березня 2020 року всі нерегулярні та регулярні перевезення пасажирів у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполучені буде припинено до 3 квітня. Ми мусимо піти на такий крок, адже загроза поширення коронавірусу величезна, а наслідки від нього страшні», – пояснив він.

Нагадаємо, 16 березня президент України Володимир Зеленський звернувся до Кабінету міністрів з проханням з 12 години дня 18 березня заборонити в Україні залізничні, авіа – та міжміські автобусні перевезення і роботу метро. На виконання доручення президента уряд прийняв відповідну постанову.

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.