Понеділок, 22 квітня

Сьогодні для проїзду відкриють ділянку від церкви Анни до Ярослава Мудрого

Тут облаштували 80 паркомісць, велодоріжку, нові хідники та освітлення.

У Львові завершили ремонт вул. Шевченка, на ділянці від вул. Хорватська до вул. Ярослава Мудрого. Вартість ремонту ділянки становить 58,8 млн грн. Підрядник змонтував нову трамвайну колію, постелив бруківку, облаштував хідники. Цю частину відкриють для проїзду 30 грудня, пише Твоє місто

На відрізку від церкви св. Анни до вул. Ярослава Мудрого облаштували 80 паркомісць, велодоріжку, нові хідники та освітлення. Залишається ще нанести розмітку і встановити контактну мережу, вже у наступному році.

Залишається найскладніша ділянка – від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Документація перебуває на експертизі. Тут ремонтні роботи планують розпочати орієнтовно у березні.

У міськраді запевняють, що паралельно готуватимуть документацію із реконструкції вул. Залізничної, яка дає можливість швидше з центру виїжджати у район Рясне.

Проєкт реконструкції вулиці розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проєкт у ТзОВ «Трамдорпроект». Частково кошти на ці роботи виділив ЄІБ. Торік проєкт доопрацювали та затвердили на засіданні виконкому. Роботи виконує ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.