Сьогодні для проїзду відкривають Замарстинівську після ремонту

Доступним для проїзду стане відтинок від вулиці Малинової до Східної.

У Львові відкриють для проїзду другу ділянку відремонтованої Замарстинівської. Йдеться про відтинок від вулиці Малинової до Східної.

Бруківку на вулиці замостили ще минулого тижня, втім вона ще відстоювались, а підрядники — остаточно завершували всі роботи на цій ділянці. Додамо, що першу частину вулиці, від Липинського до Малинової, після реконструкції відкрили 15 липня.

Нагадаємо, вулицю Замарстинівську закрили для проїзду електротранспорту у грудні 2017 року. Взимку торік провели тендер на підрядника, яким стало ТзОВ «Онур Конструкціон». Вартість робіт становить 84,47 млн гривень.

Частину вулиці від Липинського до Східної закрили для проїзду транспорту на початку березня, а наступного дня почали підготовчі ремонтні роботи — зняли дорожнє покриття, демонтували колії та електричні опори. Наприкінці квітня на вулиці зупинили роботи, а проект відправили на доопрацювання через виявлені пливучі ґрунти. Згодом роботи відновили. Вздовж вулиці мали зрізати всі дерева та замінити їх на молоді саджанці. Втім поки що нових дерев на висаджували.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.