Сьогодні демонтували скульптуру, яка «тримала» Львівську оперу. Фото до та після

Скульптуру «Містер Арбітріум», що стояла біля Оперного театру у Львові 30 жовтня демонтували. Її перевезуть в Італію. 

Джерело: Tvoemisto.tv.

Статуя заввишки п’ять з половиною метрів авторства скульптора Емануеле Джіаннеллі простояла у Львові чотири місяці. Це був безкоштовний подарунок місту від італійських митців, який символізував підтримку України у цей непростий час.

Фото після демонтажу

За ідеєю автора, Містер Арбітріум є фігурою чоловіка, який водночас і штовхає, і тримає. Саме за цю особливість він був обраний нести Україні послання надії, підтримати народ і державу в цей час скорботи та страждання, та відштовхнути війну, даючи простір миру та відбудові.

Нагадаємо, 28 червня, у Львові біля Оперного театру встановили гігантську скульптуру, яка «триматиме» будівлю. За словами заступника директора Львівської національної опери Тараса Курчика, у скульптурі закладено дуалізм –  підтримувати чи штовхати. Її доставили в Україну, щоб підтримати народ у складний час війни та відштовхнути ворога.

Зазначимо, що скульптуру Арбітріума Емануеле Джіаннеллі у 2022 році встановлювали у різних містах Італії біля пам’яток архітектури та сучасних будівель. Де б скульптуру не ставили, спочатку вона викликала чималі дискусії серед мешканців. Але згодом ставала справжнім магнітом серед містян та туристів. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.