«Сміттєзвалища там не буде», – директор ЛМКП «Львівводоканал» про територію очисних споруд

13312728_1046627405390884_4441791490288836686_nЯк наголосив сьогодні, 6 червня, керівник ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський, сміттєзвалища на території очисних споруд, що на вул.Пласовій, не буде. Там тільки може бути облаштовано, за необхідності, тимчасовий майданчик для перевантаження сміття у великогабаритну техніку для вивезення його за межі області. На сьогодні остаточного рішення щодо транспортування сміття за межі області ще не прийнято і, відповідно, побутові відходи на території очисних споруд ще не перевантажують.

«На очисних спорудах ми робимо площадку для майбутньої їх реконструкції. А сьогодні на комісії ТБНС було прийнято рішення, що, якщо виникне необхідність перезавантаження  сміття з малих машин у великогабаритні, тимчасово використати цю площадку. Чи використовуватиметься вона точно, чи ні – поки не відомо. Сміттєзвалища там не буде. Можливо, лише перевантаження сміття у великогабаритну техніку», – зазначив Валентин Вольський.

Як додала голова Галицької районної адміністрації, заступник голови комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк, проект перевантаження сміття на території очисних споруд буде погоджений з екологічною інспекцією.

«На сьогодні виготовляється проект, він буде погоджений з екологічною інспекцією і тільки після цього, у випадку необхідності, буде перевантаження сміття», – наголосила Ірина Маруняк.

Нагадаємо, сьогодні, 6 червня, відбулось засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, де розглянули варіант можливого вивезення сміття зі Львова у сусідні області. Тимчасовий майданчик для перевантаження побутових відходів у великогабаритну техніку вирішено облаштувати на території очисних споруд.

Також на комісії було прийнято рішення виділити кошти з бюджету міста на охорону полігону у Грибовичах та для перевізників як компенсацію за додаткові витрати на вивезення сміття.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.