Смачного! У трьох поїздах, що курсують через Львів, тестуватимуть нове меню від Укрзалізниці. Вартість

227
Смачного! У трьох поїздах, що курсують через Львів, тестуватимуть нове меню від Укрзалізниці. Вартість

Спробувати нове меню можна вже з 18 червня.

ПАТ «Укрзалізниця» презентувала нову послугу повноцінного харчування у нічних поїздах, повідомляють на офіційному сайті компанії, пише Твоє місто.

Уже 18 червня можна спробувати їжу з нового меню. Тестуватимуть її у чотирьох потягах, три з яких курсують через Львів: №81 Київ – Ужгород, №7 Київ – Івано-Франківськ, №749 Київ – Івано-Франківськ, а також у потязі №104 Київ – Маріуполь. Незабаром таку послугу обіцяють запровадити і в інших потягах. 

«На окремих маршрутах під час подорожі пасажирам буде доступний повноцінний сніданок і гарячий обід, зокрема перші і другі страви. Що важливо – придбати ланч-бокси можна буде вже при онлайн-покупці квитка. Згодом таку функцію плануємо запровадити і для інших позицій з меню», – повідомляє в.о. голови правління Євген Кравцов на своїй офіційній сторінці у Facebook.  

Замовлення можна оформити на пасажирське місце по телефону, через офіціанта-стюарда або у сервісному купе. Пасажир може обрати готовий ланч-бокс або окремо вибрати страву зі списку. Вартість наборів становитиме від 95 до 115 гривень.

Зокрема, в меню є кус-кус, вівсяна каша, бульйон з грибами, гаспачо, сендвічі, а також натуральні чаї і кава. Меню буде залежати від сезонності, ще планують додати інші страви з української кухні. Упаковка підлягатиме повторній переробці.

Оплатити послугу можна буде як готівкою, так і банківською карткою. Наразі пасажирам видаватимуть спеціальний запитальник, в якому мандрівники можуть висловити свою думку  про новий сервіс.

Стежте за нами!