Вівторок, 21 березня

Скандал із ЖК “Семицвіт” у Львові: забудовник продає футбольне поле та дитячий садок під будь-який бізнес

Забудовник “Інтеграл-Буд Львів” опублікував у соцмережах рекламний пост, де він пише про продаж збудованого футбольного поля та дитячого садка. Приміщення дитсадка він хоче продати під будь-який бізнес. Мова йде про нерухомість у ЖК “Семицвіт”.

Джерело: Lviv1256.

Про цей випадок на своїй сторінці у фейсбук розповів заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

За словами посадовця, забудовник перед будівництвом житлового комплексу на вулиці Шевчека, 60 обіцяв новим мешканцям збудувати поблизу багатоповерхівки футбольне поле, дитячий садок та ігровий майданчик. Обіцяну інфраструктури у ЖК “Семицвіт” збудували, однак потім виставили на продаж. Приміщення дитячого садка забудовник пропонує придбати для будь-якого бізнесу.

“Відверто скажу, така інформація мене шокувала. Поки місто веде просвітницьку роботу і переконує компанії бути соціально відповідальними і долучатися до розбудови дитсадків, шкіл, медіатек і амбулаторій, деякі так легко дозволяють собі продавати вже збудоване саме з соціальною метою «під бізнес». Я хочу повернути всіх у реальність: у міської влади Львова геть інша позиція та інші пріоритети – соціально орієнтована розбудова Львова та соціально відповідальний будівельний бізнес. А не навпаки”, – написав заступник мера Львова.

Любомир Зубач додав, що на продаж соціальну інфраструктуру забудовник виставив саме після того, як розпродав усі квартири у багатоповерхівці. Посадовець звертається до потенційних інвесторів з проханням не купувати “сумнівну” нерухомість.

До того ж у оголошення ЖК “Семицвіт” вказано, що на футбольному полі є можливість влаштування накриття чи надбудови для облаштування закритого поля чи спортзалу. Любомир Зубач розповів, що така добудова неможлива без окреми містобудівних умов, які повинне надати місто.

“Хочу повідомити. Станом на сьогодні такої «можливості» немає. Для цього потрібні окремі містобудівні умови, виготовити проєкт, пройти експертизу проєкту і отримати дозвіл. І тут можу від себе запевнити: з огляду на ситуацію, яка склалася, місто таких містобудівних не дасть”, – зазначив Любомир Зубач.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.