“Шо на приколі? Чо ти кричиш вопше?” – показали відео львівського хама-водія з поліцейським

Мешканець Львова Володимир Киданецький порушив правила дорожнього руху, образив поліцейського, який зупинив його, а потім опублікував відеозапис з фактичним визнанням в порушенні і лайкою на адресу правоохоронця. Про це повідомляє “Апостроф

Відео розміщено на сторінці в Facebook самого Володимира, а також окремі користувачі “перезалили” відеозапис на Youtube у разі видалення автором зі своєї сторінки.

Діалог з поліцейським почався з того, що той вказав водієві на порушення правил дорожнього знака “Рух праворуч”, який вказує на те, що рух можна здійснювати тільки в напрямку стрілки. Водій, за словами поліцейського, повернув ліворуч. Володимир же почав доводити правоохоронцю, що знака, який забороняє повертати наліво не було (в даному випадку він не потрібен, оскільки знак “Рух праворуч” сам по собі забороняє рух в іншому напрямку і водієві це повинно бути відомо).

Незабаром після цього, Володимир зірвався на крик і звинувачення поліцейського в тому, що він “бандит”. Викладаючи відео, він написав, що “працівники поліції дозволяють собі повністю нехтувати Конституцією і нехтують людьми”.

“Шо на приколі? Чо ти кричиш вопше?” – показали відео хама-водія з поліцейським

Запис з відео викликав бурхливу реакцію в соціальній мережі. “Автор відео – психічно хвора людина”, “Машину купив, права купив, мізки не купив”, “Респект поліцейському, тримався до останнього!” – коментують відео користувачі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.