п`ятниця, 21 червня

Що робитимуть із бруківкою на Замарстинівській?

Минулого тижня у Львові розпочали капітальний ремонт вулиці Замарстинівської із заміною асфальтного дорожнього полотна, трамвайних колій та прокладанням нового колектора.

Під час підготовчих робіт під асфальтом на 50-100 метровій ділянці виявили бруківку, яку закрили там на початку 70-х років минулого століття, коли востаннє проводили капітальний ремонт на відрізку від вулиці Гайдамацької до розворотного кільця по вулиці Торф’яній.

© ГО “Зручне Місто”

© ГО “Зручне Місто”

Наразі бруківку вилучають та складають на перехрестях прилеглих вулиць. За словами в. о. ЛКП «Львівавтодор» Романа Познанського, цією ж бруківкою замощуватимуть оновлену Замарстинівську.

«Проектом передбачено замощення викопаної бруківки шляхом зворотного вкладання. Між коліями передбачаються плити ПКП, на яких влаштують рейки. Викопану бруківку поки що зберігають на будівельному майданчику, який охороняють», — розповів у коментарі Tvoemisto.tv Роман Познанський.

Вулиця Замарстинівська (1971 / 2018)

Вулиця Замарстинівська (1971 / 2018)

Станом на 14 березня 2018 року, на перекритій ділянці вул. Замарстинівській проведенні підготовчі і тривають демонтажні роботи. Уже проведено демонтаж частини трамвайних рейок, тривають роботи по зняттю верхньої частини дороги – асфальту і бруківки. Демонтовано контактну мережу і закінчується демонтаж зовнішнього освітлення. Відбувається підготовка до риття котловану, розпочато буріння свердловин. До кінця тижня заплановано вирити котлован, щоб був доступ до колектора, який буде замінено на новий – діаметром 1,6 м, інформує прес-служба ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, ремонт Замарстинівської кілька разів відкладали. Торік у серпні анонсували, що ремонт вулиці розпочнуть на початку осені. Проте тільки у вересні оголосили тендер та очікувану вартість закупівлі – 90 110 686,80 грн.

На початку грудня вулицю закрили для проїзду електротранспорту. Тоді, за словами радника міського голови Львова Андрія Білого, реконструювати Замарстинівську планували на початку 2018 року.

У січні визначили переможця тендеру на реконструкцію Замарстинівської. Ним став ТОВ «Онур», який ремонтуватиме вулицю за за 84,47 млн гривень. Тут оновлять трамвайні колії, замінять дорожнє покриття, замінять колектори та комунікації.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: