Ще дві нові послуги з’явились у львівських ЦНАПах

У Центрах надання адміністративних послуг Львівської громади стали доступними дві нові послуги зі сфери Державної реєстрації актів цивільного стану. Про це інформують в департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Розширюємо перелік послуг та можливостей для наших мешканців – додаємо ще дві послуги зі сфери Державної реєстрації актів цивільного стану. Тепер в усіх наших територіальних підрозділах можна замовити такі нові послуги: видачу витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, та повторну видачу свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану», – зазначають в департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради.

Тож мешканці можуть звернутися до найближчого для них ЦНАПу, якщо потрібно повторно отримати документи або замовити інформацію з реєстру таких документів, як: державної реєстрації та розірвання шлюбу; реєстрації зміни імені; реєстрації народження та смерті; внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання.

Запланувати візит завчасно і записатися можна тут: https://city-adm.lviv.ua/services/preregistration.

Перелік усіх послуг Державної реєстрації актів цивільного стану, які можна отримати у ЦНАПах Львівської громади: https://city-adm.lviv.ua/services/directory-services/reiestratsiini-dii/reiestratsiia-aktiv-tsyvilnoho-stanu.

Нагадаємо, мережа Центрів надання адміністративних послуг у Львівській громаді охоплює 6 підрозділів у Львові, ще 3 підрозділи у Винниках, Рудному, Брюховичах, а також офіси у Зашкові, Рясне-Руському і Лисиничах.

Служба підтримки ЦНАП: (032)2975795; 0932975795; е-скринька [email protected]; сторінка ЦНАП: https://city-adm.lviv.ua/services/

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: