п`ятниця, 14 червня

Шевченківський гай у Львові отримав нового директора. Що про нього відомо

Останнім часом Михайло Закопець виконував обов’язки директора Музею народної архітектури і побуту.

Михайла Закопця офіційно призначили директором Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького. Міський голова Львова Андрій Садовий представив його вчора, 26 жовтня, під час апаратної наради. 

Джерело: пресслужба ЛМР, Твоє місто

Останнім часом він виконував обов’язки директора Музею.

Михайло Закопець

Михайло Закопець

«Михайло Закопець показує креативний підхід, тому ми хочемо, щоб він збільшив свою активну діяльність вже в статусі директора музею. Тут має бути унікальна синергія між парком «Знесіння» і Шевченківським гаєм, щоб це місце стало однією з улюблених локацій для культурного збагачення і відпочинку в нашому місті. Чекаємо від Михайла нових стратегічних рішень для розвитку музею», – сказав міський голова Львова.

Для довідки

Михайло Закопець – культурний менеджер, музикант. Освіту здобував у Львівській національній музичній академії ім. Лисенка. Після закінчення Львівської академії вступив до Academy of Music in Kraków, а опісля її завершення продовжив навчання в Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina (Варшава).

Засновник та арт-директор Фестивалю камерної музики 3/4. Засновник Міжнародної літньої школи музики (2016). Працював викладачем в Університеті музики Фридерика Шопена (Варшава), грав в оркестрі «Sinfonia Iuventus» (2017-2020).

У 2020 році став заступником директора з науково-методичної роботи Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, а з жовтня 2021 року виконував обов’язки директора Музею.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.