Сергій бубка святкує професійний ювілей – 10 років на посаді президента НОК України

Сергій Бубка президент НОК УкраїниСпортивна Львівщина вітає Сергія Бубку з 10 річчям праці на посаді президента НОК України

23 червня для вітчизняного Олімпійського руху – подвійна подія. Окрім дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, який світ щороку святкує в цей день, Олімпійська родина України відзначає ще одну, не менш важливу річницю.

Десять років тому, саме 23 червня, рішенням XVIII позачергової Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету України вітчизняний олімпізм очолила людина, яка суттєво вплинула на курс та темпи його розвитку.

Президентом НОК тоді було обрано легендарного спортсмена, Олімпійського чемпіона, 35-разового рекордсмена світу, члена Виконкому МОК та Героя України Сергія Бубку. Згодом на цю посаду його переобирали тричі – у листопаді 2006 та в жовтні 2010 й 2014 років.

Спортивна Львівщина, уславлені спортсмени-олімпійці, ветерани спорту, юні спортсмени, керівники фізкультурно-спортивних організацій та відомств, студенти та викладачі спеціалізованих навчальних закладів, представники обласних федерацій з видів спорту, члени Олімпійської ради області щиро вітають лідера вітчизняного олімпійського руху за пройдений десятирічний проміжок часу, коли відбулися системні й якісні зміни в організації та практиці українського спорту.

Ми разом з Вами гордимося спортсменами Львівщини, які упродовж останнього десятиріччя незмінно перебувають на провідних ролях у національній збірній команді України в багатьох видах спорту й тим самим додають вагомого іміджу нашій області та нашій державі!

Сьогодні на Львівщині, в т.ч. й завдяки НОК України, успішно розвиваються: стрільба кульова, стрільба стендова, стрільба з лука, боротьба вільна, бокс, фехтування, важка атлетика, велоспорт-трек, веслування на байдарках і каное, сучасне п’ятиборство, біатлон, санний спорт, футбол, водне поло, настільний теніс, баскетбол, гандбол та інші олімпійські види спорту, успіхи в окремих з яких є візитною карткою України.

Обласне відділення активно долучається до проведення Всеукраїнських спортивно-масових заходів НОК «України» – Олімпійський день, олімпійське літо, олімпійський урок, олімпійський тиждень, «Олімпійське лелеченя», олімпійська книга, олімпійський куточок, олімпійська листівка, олімпійська алея, церемонії підняття Прапорів НОК України та Державного прапора, естафета «Передай вогонь Перемоги» тощо.

Гордістю не тільки Львівщини, але й загалом українського спорту є видатні досягнення спортсменів області на новітньому олімпійському п’єдесталі: це наші українські олімпійські чемпіони Ірина Мельник-Мерлені (вільна боротьба), Олександр Петрів (кульова стрільба), Яна Шемякіна (фехтування) й Олександ Усік (бокс).

Бажаємо наснаги й нових подальших здобутків очільнику олімпійського руху України!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.