Сепаратизм у Львівській опері: соліст просуває антиукраїнські ідеї та фінансує “ДНР”

2215
Миколи Санжаревського.

У Львівському театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької проведуть службове розслідування у зв’язку із антиукраїнськими поглядами одного із солістів балету Миколи Санжаревського. 

Як пише Львівський портал, від початку збройної агресії на сході України та по сьогодні артист театру активно підтримує незаконні угрупування «ДНР» та «ЛНР» та поширює інформацію, що може розцінюватися, як посягання на територіальну цілісність України.
 
Микола Санжаревський – соліст балету в Львівській опері. Як йдеться на офіційному сайті Львівського оперного театру, серед його найвідоміших партій є Квазімодо з «Есмеральди», Блазень з «Лебединого озера», чорт та бог-творець з «Сотворення світу» і не лише. Окрім того, Санжаревський виконував одну із партій у фольк-опері «Коли цвіте папороть»,  прем’єра якої нещодавно відбулась в Оперному. Окрім того, він є арт-директором у Львівській школі академічного та сучасного балету.

Інформацію про сепаратистські погляди соліста оприлюднила журналістка з Одеси Олена Добровольська. Вона опублікувала скріни зі сторінок з соцмереж Санжаревського, де видно, що він поширює інформацію антиукраїнського характеру та підтримує незаконну владу на окупованих територіях.

Окрім того, Санжаревський  є у списку «Чистилища» на сайті «Миротворець».

Журналісти промоніторили сторінки у соцмережах Миколи Санжаревського і знайшов в його профілі у «Вконтакті» публікації та перепости із проросійських спільнот, які можуть розцінюватися, як посягання на територіальну цілісність держави. Санжаревський відкрито підтримує діяльність незаконних формувань «ЛНР» та «ДНР», збройну агресію на сході України, виступає проти мобілізації українців на війну.

У стінах Львівської опери підтвердили, що колектив вже давно знає про антиукраїнські погляди Миколи Санжаревського, проте жодних дій щодо цього не вживалось.

Стежте за нами!