Садовий про об’єднання з Вакарчуком: “Можливо, в парламенті ми будемо разом”

Мер Львова і лідер “Самопомочі” Андрій Садовий заявив, що переговори щодо об’єднання з партією музиканта Святослава Вакарчука “Голос” у Верховній Раді нового скликання вже проводили. 

Мер Львова і лідер партії “Самопоміч” Андрій Садовий в інтерв’ю “Радіо НВ” 31 травня заявив, що може об’єднатися з партією Святослава Вакарчука у Верховній Раді.

“Минулого тижня я спілкувався з Вакарчуком. Я б дуже хотів, щоб ми по округах мали спільних кандидатів. Але по списках однозначно, що ми вибудовуємо свої списки на тих принципах, які нам прийнятні… На моє переконання, можливо, в парламенті ми будемо разом. Те, що з Вакарчуком ми ще раніше говорили про об’єднання у парламенті, я в це вірю”, – сказав політик.

16 травня Вакарчук представив свою партію “Голос”. Музикант повідомив, що вона братиме участь у найближчих виборах до Верховної Ради. 21 травня Мін’юст України зареєстрував партію “Голос”.

21 травня президент Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради VIII скликання і призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня. За словами глави держави, юридичною підставою для розпуску нинішнього складу Ради є відсутність із 2016 року коаліції.

Указ Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових виборів на 21 липня 2019 року опубліковано 23 травня в урядовій газеті “Урядовий кур’єр”. Із 24 травня в Україні автоматично розпочався виборчий процес, заявили в ЦВК.

Згідно з даними опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, проведеного з 16-го до 21 травня, партія “Голос” не долає п’ятивідсоткового бар’єра для потрапляння в Раду, за неї готові проголосувати 4,6% тих, хто визначився з кандидатами і має намір піти на вибори. За даними дослідження Центру “Соціальний моніторинг” та Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка, яке проводили із 15-го до 19 травня, за партію Вакарчука мають намір голосувати 3% респондентів, які визначилися. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.