Садового просять вирішити проблему встановлення неякісних зупинок

Депутат Львівської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Петро Адамик звернувся до міського голови Львова з проханням невідкладно вирішити проблему встановлення неякісних зупинок на території міста Львова.

Як ідеться у зверненні, ”

Брак облаштованих зупинок – така ж велика проблема міста, як і погані дороги. Особи, які переміщаються Львовом на автомобілі відчувають проблемні ділянки доріг, а жителі, що користуються громадським транспортом, відчувають на собі всі стихії, чекаючи на транспорт.

У Львові рішенням виконкому від 11.05.2012 № 320 «Про затвердження ескізу типового вигляду зупинки громадського транспорту у м. Львові» затвердили взірець зупинки громадського транспорту. Вони в нашому місті мають бути коричневого кольору зі склом. Відповідно, міська влада активно облаштовує львівські зупинки громадського транспорту скляними конструкціями.

На жаль, щойно облаштовані зупинки недовго зберігають свій первинний вигляд. Обмальовані та обклеєні рекламою склопакети, а подекуди взагалі їхня відсутність – ось так виглядає більшість нововстановлених зупинок (фото додається).

Незважаючи на старання двірників, які намагаються їх очистити, ситуація залишається незмінною. Окрім цього, постійний ремонт та відновлення зупинок коштує чималих видатків з міського бюджету.

Оскільки Львів намагається відповідати стандартам Європейського Союзу, то і прикладом для нас повинні бути європейські міста. Зокрема, зупинки повинні встановлюватись з якісних матеріалів, завжди виглядати належним чином, містити потрібну для користувачів громадського транспорту інформацію.”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.