Садового просять вирішити питання щодо приведення дорожнього покриття на вул. Личаківській у належний стан

Депутат Львівської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Петро Адамик звернувся до міського голови Львова з проханням вжити невідкладних заходів з метою здійснення ремонту дорожнього покриття на вулиці Личаківській.

 

Відповідне звернення депутат скерував в середу, 30 грудня, під час сесії Львівської міської ради.

Наводимо текст звернення повністю:

 

 

                                                                                             Міському голові м. Львова

                                                                                                п. А. Садовому

 

 

 

                               Шановний Андрію Івановичу!

 

 

До мене як депутата Львівської міської ради звернулись мешканці вулиці Личаківської з проханням допомогти у вирішенні питання щодо приведення дорожнього покриття на їхній вулиці у належний стан.

Так, у 2011 році, в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку, на вулиці Личаківській вже було відновлено дорожнє покриття. Зокрема, було замінено інженерні мережі, каналізаційні колектори, прокладено дренаж, за новими стандартами переукладено бруківку, встановлено безшумні трамвайні колії та влаштовано тротуари.

Не зважаючи на те, що з моменту ремонту минуло лише 4 роки, дорога надалі перебуває в неналежному стані – на поверхні утворилися численні нерівності та вибоїни, а трамвайна колія перестала бути безшумною.

Слід зазначити, що вулицею Личаківською користується велика кількість людей і транспортних засобів, які щодня змушені відчувати незручності, пов’язані з незадовільним станом дорожнього покриття.

Таким чином, на основі усього вищезазначеного та керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Прошу вжити невідкладних заходів з метою здійснення ремонту дорожнього покриття на вулиці Личаківській.

 

Про результати розгляду цього звернення прошу повідомити мене у строки, визначенні ч. 2 ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.