п`ятниця, 22 вересня

Садового просять відновити та реставрувати занедбані будівлі та споруди у Стрийському парку

Депутат Львівської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Петро Адамик звернувся до міського голови Львова з проханням здійснення благоустрою Стрийського парку, зокрема, відновлення та реставрування занедбаних будівель та споруд.

 

Відповідне звернення депутат скерував у четвер, 17 грудня, під час сесії Львівської міської ради.

Наводимо текст звернення повністю:

 

Міському голові м. Львова

п. А. Садовому

 

 

Шановний Андрію Івановичу!

 

Львів славиться не лише старовинною архітектурою та затишними кав’ярнями, а й розмаїттям чудових парків – зелених клаптиків на тлі урбаністичних пейзажів. Вони не менш давні і красиві, ніж будівлі в центрі міста, тож цілком заслужено можуть зайняти місце в екскурсійному списку навіть найвибагливішого туриста.

Одним із найгарніших на найстаріших парків не лише Львова, а й України є Стрийський парк (в минулому – парк Кілінського) – пам’ятка садово-паркового мистецтва національного значення. Відкритий у 1879 році, загальною площею у 52,1381 га. Окрім розкішних краєвидів та можливості погодувати лебедів, що плавають у ставку, там можна знайти ще багато різних цікавинок.

Проте на сьогоднішній день парк має і негативні сторони, такі як відсутність громадських вбиралень, закинуті будівлі, з яких доноситься нестерпний сморід, занедбані клумби тощо.

Вважаю, що вищезазначена проблема жодним чином не може мати місце в парках Львова, що претендує на звання європейського міста, а отже потребує негайного реагування та вирішення.

Відповідно до ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до повноважень виконавчих органів міських рад належить, зокрема, забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів; організація забезпечення на території населеного пункту чистоти і порядку; організація місць відпочинку для населення. У відповідності до статті 13 вищезазначеного закону, до переліку об’єктів у сфері благоустрою з поміж інших, належать парки.

Так, згідно розміщеної на сайті Львівської міської ради інформації, за 1 півріччя 2015 року  на  утримання і впорядкування  парків м. Львова використано 1,8 млн. грн. Не зважаючи на це, очевидних результатів благоустрою парків не спостерігається.

На основі усього вищезазначеного та керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

 

Прошу:

1) Надати інформацію про заходи, які були вжиті для впорядкування парків міста Львова відповідно до зазначених ЛМР витрат, в тому числі Стрийського парку.

2) Вжити всіх необхідних заходів у сфері благоустрою Стрийського парку, зокрема, відновити та реставрувати занедбані будівлі та споруди у Стрийському парку.

 

Про результати розгляду цього звернення прошу повідомити мене у строки, визначенні ч. 2 ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.