Розслідування смерті 5-річного хлопчика у Львові: у прокуратурі анонсували експертизи

На Львівщині правоохоронці розслідують обставини смерті 5-річного Велеса Пашника. Хлопчик впав у кому після видалення молочних зубів під загальним наркозом у львівській клініці Ori-Dent

Про це повідомляє Суспільне, передає “Еспресо.Захід“.

Велес Пашник

Як розповів керівник відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Львівської обласної прокуратури Юрій Матлах, за фактом загибелі дитини правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України. Наразі справа перебуває на етапі досудового розслідування.

“Здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого неналежного надання професійних обов’язків медичними працівниками, що призвело до тяжких наслідків. В ході досудового розслідування будуть призначенні експертні дослідження, за результатами яких буде надана належна оцінка діям медпрацівників. Вживаємо усіх заходів для повного і всебічного дослідження обставин справи”, – зазначив Матлах.

За його словами, медпрацівникам загрожує до 3 років позбавлення волі або до 5 років обмеження волі, а також заборона займатися медичною діяльністю на строк до 3 років.

  • Нагадаємо, у Львові 5-річний хлопчик впав в кому будучи в кріслі дантиста під загальним знечуленням. Батьки звинувачують у всьому лікарів стоматологічної клініки, тому звернулися до правоохоронних органів, де відкрили кримінальне провадження. Попередня класифікація – Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником.
  • 13 січня, після 37 діб у комі, хлопчик помер у лікарні. 
  • Ми також повідомляли, що клініка, у якій видаляли зуби дитині, перереєструвалася, щоб уникнути відповідальності.
  • У вівторок, 16 січня, дитину поховали у Коломиї на Івано-Франківщині.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.