Понеділок, 11 грудня

Розкидали $100-ві купюри і співали російський реп: в Edem Resort відгуляли ще одне блатне весілля (відео)

Про це повідомив журналіст Андрій Лохматов, пише Dailylviv.com.

Фото до новини

“От ви там обурювались тим, що Полякова, Пономарьов та Дзідзьо розважали прокурорів на весіллі в Emily Resort, яке коштувало десятки мільйонів гривень. Але це ще не все. 

Приблизно в той самий час в іншому одному з найдорожчих готелів країни Edem Resort Medical & Spa відгуляв своє весілля фігурант гучної історії про блогерів з Івано-Франківська, які влаштовували вечірки в Києві, де, за версією слідства, споювали дівчат, а потім вчиняли над ними сексуальне насилля, знімали це на відео, поширюючи його в мережі”,- написав журналіст.

За словами Лохматова, Олег Захаров, третій учасник тих “вечірок”, який разом з другом заплатили 402 тисячі гривень застави кожен, аби вийти на волю на період слідства, на початку жовтня влаштував своє весілля в лухурі готелі, де тінейджери співали російський реп, розкидуючи по сцені стодоларові купюри. Адвокат Захарова, кажуть, теж був запрошений і танцював поруч. 

“А от ведучим на цьому святі життя був відомий телеактор і комік Юрій Ткач, який щиро обіймався з п’яним підозрюваним у сексуальному насиллі, чим як би підтвердив йому – все ок, чувак, продовжуй в тому ж дусі, і в котрий раз продемонстрував нам, що гроші важливіші за репутацію, і що деяким людям неважливо, кого розважати – прокурорів-корупціонерів чи мажорів-гвалтівників. Головне, аби вчасно і добре платили. Так і живемо”,- підсумував журналіст.

За версією слідства, блогер вмовив неповнолітню дівчину взяти участь у стрімі.

“Дочекавшись, коли дівчина перебуватиме у стані алкогольного сп’яніння, він здійснив насильницькі дії сексуального характеру відносно неповнолітньої без її згоди”, – йшлося у повідомленні.

Олег Захаров (на світлинах вгорі і внизу)

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.